Pikamõõtmeliste veoste peale- ja mahalaadimine manipulaatorkraanaga

Pikamõõtmeliste veoste peale- ja mahalaadimine manipulaatorkraanaga

Pikamõõtmeliste veoste transportimine – on üks erilist lähenemist nõudev ülesanne. Nendeks võivad olla karpteras, armatuur, palgid – mistahes esemed pikkusega 8 kuni 20 meetrini või siis esemed, mis on gabariitkonstruktsioonist üle enam kui 2 meetrit.

Peale-mahalaadimistööd 

Pikamõõtmeliste veoste peale- ja mahalaadimist  teostatakse manipulaatorkraanaga.  Tänu selle kõrgele läbitavusele võib seda kasutada metsaraie kohas, tööstustootmises või ehitusalas. Vedu toimub täies vastavuses Euroliidu normidega. Firma Akraanad OÜ töötajad töötavad läbi marsruudikaardi ja saavad läbisõiduloa. Marsruudi koostamisel arvestatakse pikamõõtmelise sõiduki mudelit, selle manööverdavust, teede iseloomu, millel see sõiduk hakkab sõitma.

Meie teenused

Akraanad OÜ pakub pikamõõtmeliste veoste peale-mahalaadimise ja veoteenuseid kogu Eestis. Eriti suure nõudlusega ehituses ja logistikas. 7 töötatud aasta jooksul oleme täitnud 672 projekti. Alaliselt teevad meiega koostööd 142 klienti. Isiklikus autopargis on 10 erinevat liiki ülesannete täitmiseks vajalikku veoautot.

Kaugeltki mitte alati on mõttekas soetada manipulaatorkraanat. Veoste peale-mahalaadimine ja vedu võib olla ühekordne või siis ei tasu tehtavad tööd eritehnika hinda ära. Meie pakume rentida pikamõõtmeline sõiduk kas üheks korraks või teatud perioodiks, millega aitame lahendada mistahes tootmisega seotud ülesandeid.

Lisaks teeme:

  • montaažitöid manipulaatorkraanaga;
  • toimetame kohale hapraid, mittegabariidseid, raskekaalulisi kaupu.

Kui põrkusite kokku „lahendamatu“ probleemiga, võtke meiega  ühendust, et sellest saaks konkreetne lahendus.

Hinna arvutus

Teenuste hinda arvestatakse mitmest tegurist sõltuvalt:

  • veate pikamõõtmelisi veoseid iseseisvalt või meie spetsialistide vahendusel;
  • eritehnika rendihind;
  • veose mass.

Tuleme alati kliendile vastu, pakkudes nendele optimaalseid hindasid ja säilitades kõrget kvaliteeti. Püüame õigustada meie osutatud usaldust, saades tööstus-, ehitus-, logistikaettevõtetele usaldusväärseks äripartneriks. Alalistele klientidele kehtib paindlik allahindlussüsteem.

Tellida pikamõõtmeliste veoste peale- ja mahalaadimine 

Vajate pikamõõtmelise veose peale- ja mahalaadimist? Jätke tellimus Akraanad OÜ saidile koos kommentaaridega, milles märkida põhisoovid. Meie logist võtab teiega ühendust ühe tööpäeva jooksul. Kui vajate  nõustamist, võtke meiega ühendust telefonitsi +372 509 8320 või e-posti teel info@akraanad.ee.

Comments are closed.