0-02-05-59522a96d11a503511fa1bbb64bfcb8d933bec01ec2d62692971daaa9e8f8ab6_b1f8463e

Veoteenused

Firmas Akraanad OÜ töötab professionaalide meeskond, kes on valmis pakkuma mis tahes keerukusega kaupade veoteenust varem kokkulepitud ajal. Kasutades meie firma veoteenuseid näete, et nii suurte kui ka mittegabariitsete mõõtudega last toimetatakse kohale loetud tundidega. Teeme igat liiki kaubaveo-, transpordi-, maha- ja pealelaadimistöid tänu oma sõidukipargile, millel on erineva kandevõimega sõidukeid, lisavarustuse komplekte ja pakkematerjale.

 

Igasuguse keerukuse ja mahuga veoteenused

Enne veoteenuse osutamist mõtleb meie firma üksmeelne meeskond kõik läbi iga väiksema detailini. Samuti võetakse kindla peale arvesse kõiki kliendi nõudmisi. Veoteenus toimub minimaalse võimaliku ajaressurssi kulutamisega. Kasutame määratud ülesannete täitmisel kompleksset lähenemist, pakume mõistlikke hindu, nii et meie kliendid on alati tänulikud. Veoteenus maksumus sõltub järgmistest teguritest:

veetava lasti liik;

vahemaa pikkus;

kasutatud sõiduki tüüp;

peale- ja mahalaadimise keerukus;

vajadus kasutada lisavarustust.

Kui soovite kaupu kiiresti ja probleemideta õigesse kohta vedada, taotlege meie veoteenuseid. Akraanad OÜ on alati teie teenistuses! Töötame 24 tundi ilma pühade ja puhkepäevadeta!