Akraanad OÜ – Kraanateenused üle Eesti

Ettevõte OÜ Akraanad – 7 aastat kaubavedude kogemusi Eestis. Rendime soodsatel tingimustel  välja kraanasid ja hüdromanipulaatoreid koos operaatoriga.

Meie ettevõte – see on ajas kontrollitud ja püsitellijate poolt kinnitatud kiire ja kvaliteetne teenindus.vOma tänapäevane tehnikapark võimaldab osutada kõiki ülegabariitsete, aga ka õrnade kaupade veo teenuseid. Samuti töötame raskete ja suuregabariitsete veostega. Pakume kraanateenuseid ja teostame paigaldustöid kraana-manipulaatoriga. Suure autopargi abil teostame peale- ja mahalaadimistöid ehitus- ja logistikaettevõtetele. Meie autopargis on eritehnikat, mis tuleb toime iga ülesandega. Lahendame igasuguseid, isegi kõige keerukamaid ja ebastandardseid probleeme. Pakutavat tehnikat on erineva kandevõimega, masinad on varustatud lisaseadmete ja vajalike pakkematerjalidega.

Valides OÜ Akraanad võite olla kindlad osutatavate teenuste kvaliteedis, tähtaegadest täpses kinnipidamises ja veoste säilimises.

Tellige meilt:

  • kaubaveod ja kraanateenused;
  • peale- ja mahalaadimistööd ehitus- ja logistikaettevõtetele;
  • paigaldustööd kraana-manipulaatoriga;
  • õrnade, raskete ja ebagabariitsete esemete vedu.

Ettevõte OÜ Akraanad peab alati tähtaegadest kinni, aga tegeleb ka kiirvedudega. Meie spetsialistid annavad teile tasuta nõu kõigis teid huvitavates küsimustes. Iga klient on individuaalne, arvutame eritehnika tellimusele alati ausa hinna, olgu tegu ehituskraanade, kaubaveoteenuste või kaupade laadimisega. Ettevõte kindlustab tähtaegade täpse järgimise ja vara usaldusväärse ohutuse.

Oleme valmis teostama operatiivselt peale- ja mahalaadimistöid, toimetama kohale kaupu ja võimaldama töödeks kraana-manipulaatori. Helistage meie telefonidel või jätke tellimus veebilehele. OÜ Akraanad – teie usaldusväärne partner! 

Shopping Basket