изображение_viber_2021-01-21_13-44-06

Montaažitööd autokraanadega

Raskekaaluliste ehitusmaterjalide käsitsi kohaletoimetamine suurendab oluliselt ehituseks kuluvat aega. Eritehnika rent võimaldab kiiresti ja taskukohaselt toimetada kohale vajalikke veoseid ja tõsta neid vajalikule kõrgusele. Suuremõõtmelised elemendid on autokraanadega kergesti manipuleeritavad. Hoone konstruktsioonide kinnitamist ja nende montaaži tehakse operatiivselt ja kvaliteetselt.

Laadurkraanaga montaažitööd: eelised 

Autotõstekraana kasutamine on eelistavam teistest eritehnika kasutusmeetoditest paljude parameetrite poolest:

  • kõgenenud mobiilsus. Autokraana on võimeline sõitma hoonestatava territooriumi kõige raskemini juurdepääsetavatesse kohtadesse;
  • kompaktsed mõõdud. Autokraana suhteliselt väike kaal võimaldab seda raudteetranspordiga toimetada mistahes Eesti punkti;
  • manööverdavuse kõrged näitajad. Tõstekraanaga veoauto suudab pöörata igas suunas ja edukalt monteerida ehituskonstruktsioone isegi väiksemal maa-alal;
  • hea liikumiskiirus. Selline parameeter on eriti tähtis ehitustöödeks pealinnast kaugel asuvates piirkondades;
  • säästlikkus. Autokraana rendihind on oluliselt madalam mistahes muu eritehnika operaatorite poolt pakutava teenuse hinnast.

Meie iseliikuva autokraana abil suudab teie firma edukalt ja operatiivselt lahendada raudteede rajamise, automagistraalide ja kõige erinevamate rajatiste ehitamisega seotud ülesandeid. Viundament, seinad ja katus – kõik see on autokraanale jõukohane. Eritehnika professionaalne operaator teostab kõik tööd kiiresti, täpselt ja kindlalt.

Autokraanadega montaažitööd Eestis 

Firma Akraanad OU pakub rendiks ehituskonstruktsioonide montaažiks vajalikku autokraanat aastaringselt. Töötame ööpäevaringselt isegi puhkepäevadel ja pidupäevadel. Teie tellimus täidetakse maksimaalselt kiiresti ja just Teile mugaval ajal.

Meil on aastatepikkune edukas töökogemus kogu Eestis. Akraanad OU autopargis on kümmekond veoautot. 2014.aastal alguse saanud stardist on meie alalisteks klientideks saanud juba 142 firmat, nende aastate jooksul oleme täitnud 672 projekti.

Helistage – pakume Teile tasuta nõustamist ja arvutame välja hinna iga konkreetse juhtumiga seotult. Garanteerime veoste säilimise ja tööde tähtaegadest kinnipidamise. Teie ehitus lõpetatakse kokkulepitud ajal, milles aitavad Teid meie autokraanad!